loga2

Klienci o mnie

Moi Klienci byli poproszeni o odpowiedź na dwa pytania:

 1. Co im dał coaching?,
 2. Jaka jestem jako coach?

Niektórzy napisali wprost odpowiedzi na te pytania, inni napisali krótką rekomendację. Ze względu na fakt, że w coachingu obowiązuje zasada poufności – również nazwiska klientów są poufne, rekomendacje zostały podpisane inicjałami, wskazaniem stanowiska i rodzaju firmy, w której coachowany pracuje. Poniżej dokładne cytaty

K.M., CEO Międzynarodowa korporacja

Co Ci dał coaching?

Coaching był dla mnie dużym wsparciem w procesie transformacji działu, którym zarządzałam i stworzeniem nowej firmy. Kluczowe okazało się spoglądanie na procesy, ludzi i projekty z różnych perspektyw, tak aby dostrzec różnorodność, jak również  zatrzymać się w biegu i stać bardziej uważnym. Pozwolił na zyskanie większej pewności i stanowczości w podejmowaniu trudnych decyzji. Stałam się liderem bardziej świadomym siebie i zespołu z którym pracuję.

Jaka jestem jako coach?

Magda jest uważnym coachem. Szybko buduje przestrzeń do szczerych i otwartych rozmów, opartych na zaufaniu i dyskrecji. Daje poczucie akceptacji, empatii i wiary w możliwości osoby coachowanej. Gdy jest ku temu potrzeba pracuje silnie na emocjach i obserwacji ciała. 

X.R. Vice Director, International Company

 

1. What that you gain in the coaching process?

The coaching process helped me gained insight into who I am and what I want as an employee and as a manager. It taught me how to assess different situations and to place myself in those situations in order to maximise the impact I could have, while remaining true to myself. It also helped me with concrete ongoing issues at the time of the sessions, such as change management. This proved extremely useful and allowed me to efficiently manage a challenging reorganisation process.

2. How am I as a coach?

As a coach Magda is consistently pushing to reach the set objectives. Using numerous coaching technics and questions, the end result of every coaching session was that the answers were found and always provided by me, and just by me. In my opinion, this was the most important aspect of those sessions. All the conclusions were found and expressed by me, which gave more weight to the outcome. Of course the support of Magda was key, not only to find the answers but also to find the questions to ask. As I never had coaching sessions before, I had no prior expectations. But in hindsight it is exactly what I was hoping for.

S.M. Head of …, International Corporation

 

I took 6 month coaching sessions at a 3 weeks interval with Magdalena.
The initial objective was to help me to become more self confident in front of senior management.
These sessions allowed me to make a fantastic trip in myself.
I clarified and finetuned my strengths, values and key pillars essential for a balanced professional and personal life.
Magdalena had a very professional approach to these coaching sessions. She always asked the right questions and soflty pushed me until I found the deep answers matching with my personality.
Her background in psychology and HR is a very powerful combination. She also uses at the right time references to major international coaching institutions.
Thanks to this coaching journey with Magdalena, I feel today much more aware of my inner strengths and very balanced. My behaviour change was visible by senior management as I was promoted just after this coaching cycle.

E.W. mentor coaching

 

1. Co Ci dał coaching?

Coaching pomógł mi w dwóch obszarach:

a)      nabrać umiejętności coacha i przejść przez proces międzynarodowej certyfikacji

b)      uświadomić sobie bardzo wyraźnie jakie są moje życiowe priorytety i jak moje decyzje/działania maja się do moich wartości.

2. jaka jestem jako coach?

Jako coach jesteś bardzo uważna, znakomicie wychwytujesz zmiany emocji, jakikolwiek fałsz.

Świetnie budujesz relacje, w której ma się poczucie bezpieczeństwa, wsparcia. Jednocześnie jest to relacja gdzie jest miejsce na prace, eksperymenty, odkrywanie swoich granic.

Sylwia, specjalista ds projektów TV

 

1. Co Ci dał coaching?

Coaching był dla mnie wspaniałą przygodą wgłąb siebie, możliwością spojrzenia na swoje plany, marzenia, doświadczenia z innej, często niepraktykowanej dotąd perspektywy. Był możliwością odkrywania prawdziwej motywacji do działania i drogą do zrozumienia prawdziwego „ja” Pozwolił mi też nie bać się „być sobą” i skoncentrować na dobrych aspektach własnej osobowości i charakteru bo nauczyłam się widzieć swoje cechy jako te, które czemuś służą a nie jako te, z którymi muszę walczyć. Coaching jest czymś tak samym w sobie pozytywnym, że jest moim zdaniem korzystny niezależnie od celu i drogi, którą się wybiera. Jest pewne, że gdzieś nas zaprowadzi i.. nie będzie to przypadkowe miejsce.

2. jaka jestem jako coach?

Uważna, czujna, spostrzegawcza, bezpośrednia, umiesz naprawdę wzmacniać poczucie i przekonanie co do odkrytych mocnych stron i możliwości. Jesteś wiarygodna i spójna. Klient czuję się przy Tobie absolutnie wyjątkowy! Zarażasz dobrą energią, pewnością siebie i dajesz bezpieczną przestrzeń że jest ok tak jak jest i to Klient decyduje czego potrzebuje.

KW Executive Manager and Entrepreneur, Not for Profit Organization

Zaczęłam spotkania z coachem w momencie gdy stałam przed wyborem różnych ścieżek kariery. Chciałam lepiej zrozumieć, jakie działania są zgodne z moimi zdolnościami, ale też z najgłębszymi potrzebami. Magda była moim kompetentnym przewodnikiem w poznawaniu moich mocnych stron oraz potrzeb co pozwoliło mi podjąć decyzje, które doprowadziły do tego, że dziś realizuję w pełni swój potencjał i odczuwam harmonię z tym co robię.

S.J. Senior Manager, międzynarodowa korporacja

Coaching pozwolił mi spojrzeć na siebie i swoje działania oczami innych. Współpracowników, podwładnych, a co najważniejsze, przełożonych. Uświadomił mi rzeczy, którym wcześniej nie poświęcałem wystarczająco wiele uwagi, pozwolił skoncentrować się na sprawach, które uznaję za ważne i prościej radzić sobie z tymi, które tylko ważne mi się wydawały.

Bałem się, że coach będzie prawił mi kazania, dostarczał „dobrych rad” i wskazywał „obszary do poprawy”. Bardzo się myliłem. Pani Magda Kulicka prowokowała mnie do samodzielnego analizowania problemów, zmieniania punktu odniesienia i formułowania wniosków. Nauczyła mnie technik przezwyciężania trudności. Umocniła w trwaniu w wyznawanych wartościach.

Z.K. Dyrektor Finansowy, międzynarodowa korporacja

Co Ci dał coaching?
Coaching pomógł mi zwrócić większą uwagę na kilka ważnych aspektów związanych z relacjami międzyludzkimi, które – jak się okazuje – są kluczowe do tego, aby efektywnie i w dobrej atmosferze pracować wśród ludzi osiągając swoje cele; pozwolił mi spojrzeć na relacje między ludźmi z innej perspektywy; uważam też coaching za pomocny w relacjach rodzinnych.

Jaka jestem jako coach?
Jako coach stwarzasz bardzo sympatyczną i swobodną atmosferę rozmowy, która sprzyja szczeremu omawianiu nawet trudnych sytuacji; jednocześnie mobilizujesz do samodzielnego zastanowienia się nad przyczynami problemów komunikacyjnych, co jest kluczowe, aby w przyszłości umieć je rozwiązywać; tym samym pomagasz znaleźć własne sposoby radzenia sobie z trudniejszymi aspektami komunikacji z drugim człowiekiem.

T.K. Business Unit Director, międzynarodowa korporacja, branża budowlana

Co Ci dał coaching?
Okazję do pozyskania życzliwego partnera w rozwoju osobistym, który zawsze jest gotów poświęcić mi czas, bo nasz rozwój osobisty to nieustający proces. Ponadto doświadczyłem wielu inspiracji, które dały mi odmienne, od dotychczasowego, spojrzenie na moją osobę wyzwalając chęć działania w obszarach umiejętności do tej pory omijanych szerokim łukiem ze względu na obawy wynikające z ich nieznajomości.

Jaka jestem jako coach?
Szalenie otwarta na ludzi i na to, co w nich możesz odkryć, bo sama uczysz się każdego dnia i potrafisz to wyartykułować. Skuteczna w wydobywaniu zdolności nieznanych samemu zainteresowanemu w rozwoju osobistym i efektywnie wyzwalasz chęć do działania.

S.N. Finanace Manager, Avon Operations Polska

Jakim coachem jest Magda?
Magda zrobiła wszystko, aby mój wybór coacha był jak najbardziej świadomy, jak również by pierwsza „testowa” sesja była jak najlepiej wykorzystana.
Duże wrażenie zrobił na mnie jej entuzjazm, otwartość i olbrzymie zasoby pozytywnej energii.
Magda jest coachem, który „towarzyszy” zamiast „prowadzić”, pozwala odkrywać sobie samego, uświadamia istnienie.

Co dało mi coachowanie?
Dzięki Magdzie zatrzymałam się, aby rozejrzeć się w jakim miejscu mojego życia jestem. Zaczęłam uświadamiać sobie moje lęki i jak one wpływają na moje postępowanie. Pomogła mi je obejrzeć z różnych perspektyw, dzięki czemu nabrały właściwych wymiarów. Poznałam swoje ograniczenia. Dostrzegłam, jak moje osobiste doświadczenia wpływają na moje życie zawodowe i jak mogę je wykorzystać, aby „pracowały” dla mnie. Zobaczyłam, co jest dla mnie ważne, co chcę osiągnąć i to, że do moich celów prowadzi wiele dróg i mogę wybrać tę, która mi najlepiej odpowiada. Magda nauczyła mnie jak wzmacniać moją wiarę w siebie, w to, że mogę, jeśli chcę.

P.R. Nauczyciel akademicki

– co dał mi coaching?
Dał mi więcej wiedzy o moich mocnych stronach. Wzmocnił moje poczucie własnej wartości. Dał mi zatem dużo spokoju wewnętrznego. Przyzwolenia na popełniane błędy. Powstrzymuje mnie to od wpadania w stany depresyjne, kiedy już błąd popełnię.
Wydawać by się mogło, że to zmiany niewielkie. To byłoby jednak stwierdzenie niezmiernie dalekie od prawdy. Ta, wydawałoby się, niewielka zmiana ogromnie zmienia moje życie. Ta zmiana powoduje, że przeszłością stało się nieustanna oscylacja pomiędzy stanem nadziei i aktywności a nieustannie powracającymi głębokimi, obezwładniającymi i niszczącymi stanami depresyjnymi. Po pierwsze – zdarzają się one dużo rzadziej. Po drugie – nie są tak głębokie. Towarzyszy im – gdzieś równolegle świadomość, że to tylko taki stan psychiczny, stan umysłu. Że naprawdę nie jest tak źle jak aktualnie czuję, jak mi się teraz wydaje.
To niebywała oszczędność energii. To inna jakość pracy, która jest wysiłkiem, jest wznoszeniem się i upadaniem, ale nie jest już wędrowaniem od zapaści do zapaści. I nie jest tym skrajnie wyczerpującym nieustannym wydobywaniem się z głębokiego dołu po obsuwających się ścianach.
To bardzo dużo.

– jaka jesteś jako coach?
Jesteś niezwykle ciepła i akceptująca. Walczysz jak lwica, żeby obronić mnie przede mną samym, żeby pokazać mi bezwzględność i bezpodstawność skrajnie krytycznych, dyskredytujących ocen, które miałem tendencję, by stosować wobec siebie. Walczysz żeby pokazać wartość i znaczenie tego co robię, a co wydaje mi się całkiem zwyczajne i niewarte uwagi. To chyba Twoja dociekliwość, nieustępliwość i ciepło spowodowały, że rzeczywiście chyba nastąpiło jakieś przesunięcie pomiędzy tym co złego, a tym co dobrego myślę o sobie. A przecież jestem niemłodym człowiekiem!

M.G. niezależny doradca finansowy

– co mi dał coaching?

Dzięki coachingowi z Magdą uświadomiłem sobie moje słabe strony, które hamują mój rozwój zawodowy oraz udało mi się zamienić moje słabości  w moje silne strony.

– jaka jestem jako coach?

Magda jest osobą, która łączy dwie istotne dla mnie cechy. Z jednej strony dała mi poczucie komfortu w czasie spotkań, dzięki czemu szybko mogłem otworzyć się i szczerze rozmawiać o swoich problemach. Z drugiej strony jest osobą, która nie daje się „zbyć” byle odpowiedzią. Jej dociekliwość spowodowała, że szybciej osiągnąłem zakładane przez mnie cele.

U.S. Specjalista w międzynarodowej korporacji, branża ubezpieczeniowa

– Co Ci dał coaching?

Przekonanie, że w życiu zawodowym nie muszę zaprzeczać sobie – przeciwnie, to będąc sobą osiągam najwięcej. To odkrycie dało mi nową motywację i zwyczajną radość z pracy. Coaching wzmocnił moje zaufanie do siebie samej, dodał mi sił i odwagi, a to, zupełnie nieoczekiwanie, zaowocowało też w moim życiu prywatnym.

 – Jaka jestem jako coach

Magda jako coach jest maksymalnie skupiona na osobie z którą pracuje. Jej uważność i otwartość na drugą osobę dały mi wielkie poczucie wsparcia w poszukiwaniach i odkryciach jakie miały miejsce podczas naszych spotkań.

Z.R. Pracownik Naukowy

– Co mi dały sesje u Magdy

 • Pomoc w weryfikacji własnych celów i potrzeb
 • Pomoc w takim ułożeniu aktywności własnych, aby przybliżyć się do realizacji własnych celów i potrzeb
 • Pomoc w dokonywaniu trudnych wyborów
 • Wzmocnienie poczucia kontroli nad własnym życiem
 • Poczucie swobody w życiu
 • Wzmocnienie pogody ducha i radości życia

Magda jest :

 • Otwarta, nie stosuje schematów a priori, zakłada bardzo różne wersje potrzeb i sytuacji klienta
 • Skupiona na kliencie, rozmawiając z nią mam przekonanie, że tylko mnie słucha i tylko moje sprawy ją interesują. Mam przekonanie, że prawdziwie chce mi pomóc
 • Przenikliwa, potrafi docierać do istoty rzeczy na podstawie informacji przekazywanych w sposób nie zawsze usystematyzowany
 • Sprawna w zadawaniu pytań i stawianiu problemów, nie narzucając swojej wersji potrafi doprowadzić klienta do postawienia własnych pytań i odpowiedzi na nie
 • Energiczna, zachęca do pracy i stwarza motywację do pracy na sesjach i w ogóle
 • Sympatyczna i pogodna

M.T. Specjalista, branża ubezpieczeniowa

Co mi dał coaching?

Spotkania z Magdą pozwoliły  mi uświadomić sobie jak bardzo jestem surowa dla siebie i że każdy błąd popełniony przeze mnie traktuję jak przysłowiowy „koniec świata”, a jednocześnie jestem wyrozumiała dla innych w podobnych sytuacjach. To spostrzeżenie pozwoliło mi zupełnie inaczej spojrzeć na siebie, swoje życie zawodowe i prywatne; zbyt mocnym określeniem byłoby, że to zmieniło moje życie, ale na pewno uczyniło je znośniejszym… Takich „odkryć”, które pozwoliły mi spojrzeć na siebie z boku i docenić  (i polubić) było zresztą dużo więcej…

Jaka jestem jako coach?

Magda  podąża za swoim rozmówcą, nie „naucza” tylko subtelnie naprowadza i pokazuje, w jej obecności nie czułam skrępowania tylko życzliwość, otwartość i ciepło.

J.Z. dyrektor w dużej korporacji

Co Ci dał coaching?

Coaching pozwolił mi zrozumieć, że rzeczywście jest wiele rozwiązań tego samego problemu, a spotkania z coachem dały mi szansę, choć na chwile,  „zatrzymać się” i przeanalizować wszystkie opcje, żeby na końcu wybrać tę dla mnie najlepszą. Przed rozpoczeciem treningow byłem bardzo sceptyczny, myślałem że stracę czas  i nie widziałem sensu w treningach. Jak się jednak okazało, nie do końca zdawałem sobie sprawę z roli coacha,  który jako specjalista widzi „wiecej i szerzej” i potrafi szybciej zidentyfikować, nazwać i ocenić problem. Skraca to znacznie drogę do jego rozwiązania.

W trakcie sesji dokonałem także oceny własnych braków, potrzeb i możliwości. Zwłaszcza uświadomienie własnych możliwości daje mi do dziś energię i chęć działania.

Myślę, że odbyte spotkania coachingowe (łącznie około 20-u) w dużym stopniu pomogły mi lepiej zarządzać podległym mi obszarem, a ostatnio przeskoczyć kolejny szczebel kariery (obecnie zajmuję stanowisko dyrektora w dużej korporacji).

Jaka jestem jako coach?
Magda jest osobą bardzo miłą, dyskretną i kompetentną. Swoim zachowaniem stwarza bardzo przyjazną atmosferę, co pomaga szybko znaleźć współny język. Praca z Nią to sama przyjemność. Magdo, dziękuję za pomoc, życzę sukcesów. JZ.

D.P. menedżer w dużej korporacji

Praca z Magdą była dla mnie pierwszym doświadczeniem z profesjonalnym coachem. Trudno powiedzieć, dlaczego spośród kilku osób na coacha wybrałem właśnie Panią Magdę, pewnie dlatego pierwsze spotkania nazywa się „chemistry meeting”. Ze współpracy jestem bardzo zadowolony, ze spotkania na spotkanie obserwowałem sam siebie z innej perspektywy. Musiałem dojrzeć do wewnętrznej gotowości na zmianę a potem było już z górki.  Najbardziej istotną rzeczą jaką wyniosłem z coachingu jest niepopadanie we frustracje a skierowanie swojej energii na realizację celów.

G.K. General Manager

Co Ci dał coaching?

Przede wszystkim to miałem możliwość podzielić się niepewnościami, zapytać o zdanie, poglądy osoby postronnej, niezaangażowanej i usłyszeć szczerą odpowiedź. Otrzymałem kierunek, a nie rozwiązania. To cenne.

Jaka jestem jako coach?

Profesjonalnie podchodzisz do tego, co robisz. Nie starasz się na siłę forsować. Starasz się zadawać pytania, które generują odpowiednie odpowiedzi; pytania, które dają do myślenia i skłaniają do lepszej samooceny siebie i swoich działań, jak i sposobu podejścia do problemów.
Zdecydowanie bym polecił G.K.

K.W. Menedżer

 

1. Co Ci dał coaching?
Coaching dał mi przede wszystkim spojrzenie z szerszej perspektywy na moją drogę zawodową i jej rozwój. Z jednej strony, początkujący manager, który zarządza kilkunastoosobową grupą starszych w większości od siebie ludzi. Z drugiej, człowiek-twórca, wolny duch, który zawsze unosił się kilkanaście centymetrów ponad chodnikiem racjonalności. Czy te dwie twarze mogą być kompatybilne i harmonijnie łączyć się w jednej osobie? Jak rozwijać jedną, nie zapominając o drugiej? Dzięki coachingowi wiem, że jest to możliwe.

2. jaka jestem jako coach?
To, jakim jesteś coachem wynika z tego, jakim jesteś człowiekiem. A jesteś osobą, która w niespotykany sposób jest w stanie skoncentrować się na swoim rozmówcy, wyłapywać mikrodetale niewidoczne dla zwyczajnego człowieka. Kiedy się marszczę, kiedy mój uśmiech nie jest do końca szczery, jakich słów dobieram, kiedy mówię o swojej pracy, a z jakich korzystam, kiedy opowiadam o swoich zawodowych marzeniach. W rozmowie z Tobą można bezpiecznie popłynąć, wiedzą, że doprowadzisz do bezpiecznej przystani wniosków i przemyśleń. Ze spotkania z Tobą wychodzi się z poczuciem, że wszystko można.

E.W. osoba prywatna – life coaching

 

1. Co Ci dał coaching?
Dzięki coachingowi z Magdą upewniłam się, że to JA kieruję swoim życiem. To JA prowadzę, to JA trzymam kierownicę swojego życia.
Odpuściłam sobie nieustanne planowanie i chęć kontrolowania wszystkiego i wszystkich. Pozwalam sobie na doświadczanie tego, co jest na mojej drodze, co mnie spotyka, tak po prostu bez trwania w napięciu.

Na początku było kilka mniejszych potoków – niektóre spokojne, inne rwące – z upływem czasu połączyły się w jedno tworząc rzekę. Rzekę silną, ale spokojną i czystą. Rzekę, która nie cofa się, która ma cel, może zmieniać bieg lecz zawsze znajdzie drogę, skutecznie omijając przeszkody.

2. jaka jestem jako coach?

Magda jest tak cudownie zwyczajna w swojej niezwykłości. Bardzo profesjonalna, konkretna, z dużą wiedzą i doświadczeniem w pracy w ludźmi, niezwykle rzetelna, kompetentna i mądra. Jednak najbardziej cenię w niej to, że zachowała w sobie małą dziewczynkę, która zaraża entuzjazmem i radością z życia.
Dziękuję Ci mój Coachu!

E.B. menedżer, międzynarodowa korporacja

 

1. Co Ci dał coaching?

Coaching był dla mnie wspaniałą przygodą w głąb siebie, dzięki której nauczyłam się świadomie czerpać ze swoich naturalnych kompetencji.

2. jaka jestem jako coach?

Magda jest profesjonalnym coachką, bardzo relacyjną i ciekawą drugiego człowieka. Jest idealnym przewodnikiem w głąb siebie dając ludziom szansę odnalezienia własnej drogi rozwoju kompetencji, nie ingerując przy tym w ich DNA.

P.D. dyrektor, międzynarodowa korporacja

 

1. Co Ci dał coaching?

Każdy z nas raz na jakiś czas odczuwa zapewne potrzebę zatrzymania się i spojrzenia na siebie z kilku perspektyw. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu, mniej lub bardziej świadomie zadał sobie pytanie „Kim jestem naprawdę?”, „Czy to ja – prawdziwy/a ja?”.  Spotkania  z Magdą, a także równolegle szkoła coachingu, której ukończenia się podjęłam, pozwoliły mi na udzielenie sobie odpowiedzi na te pytania. Ale nie tylko. Na wiele innych również, o których istnieniu przed podjęciem coachingu nie miałam pojęcia. Ta przygoda, choć chwilami bolesna, to najlepsza rzecz jaką dla siebie zrobiłam od 18 lat. Nawiązanie ponownie prawdziwego i bezpośredniego kontaktu ze sobą, swoim prawdziwym JA, wyjście ze świata hipotez i życie wg własnego tętna, to niezapomniane przeżycie – takie za które warto zapłacić – również łzami i rezygnacją z fałszywej dumy.

2. jaka jestem jako coach?

Jakiego towarzysza chcielibyście mieć przechodząc test wytrzymałościowy, próbę, egzamin, ewaluację czy ścieżkę zdrowia? Ja takiego, który nie będzie mi mówił co powinnam i takiego, który będzie krzyczał mi do ucha „Rób teraz to”, ‘Nie rób tego”. I na pewno nie takiego, który tylko słucha, ale nie słyszy. Zapytacie – no to jakiego? Chciałabym mieć przy sobie kogoś, który dostrzega we mnie to, czego ja już nie potrafię. Takiego, który wierzy we mnie mimo, ze ja konsekwentnie zaprzeczam. Kogoś, kto mi towarzyszy i jest przy mnie – naprawdę. W oczach, którego widzę autentyczne zainteresowanie mną i tym, co mną targa. Kogoś, kto widzi mnie najprawdziwszą i nie ma wątpliwości, że ja też taką siebie zobaczę. Kogoś, kto pokazuje mi wartość tego co robię, co umiem, co wiem – bez względu na moje pragnienie deprecjonowania rzeczy dla mnie oczywistych.

I taka właśnie jest Magda  – Magdo – dziękuję!.

T.G. Executive Director, międzynarodowa korporacja

 

1. Co Ci dał coaching?

Coaching dał mi okazję do zatrzymania się w codziennym biegu i głębszej refleksji. Zmusił mnie do zadania sobie kluczowych pytań i odpowiedzi, czego tak naprawdę ja chcę. Nie doprowadził do jakichś zasadniczych zmian w moim sposobie działania, ale dodał mi pewności siebie i umocnił w podejmowanych wyborach. Jednocześnie pozwolił ujrzeć niektóre sprawy z innej perspektywy.

2. jaka jestem jako coach?

Jesteś osobą bardzo otwartą i ciepłą, wzbudzającą zaufanie. Ułatwia to nawiązanie dobrych relacji i szczere rozmowy. Bardzo pomagasz polubić siebie samego i znaleźć w sobie pozytywną motywację.

M.W. Kierownik w Administracji Publicznej

 

1. Co Ci dał coaching?

Czułam się niepewnie idąc na pierwsze spotkanie. Nie wiedziałam i nie byłam w stanie wyobrazić sobie jak przebiega praca z coachem. Sesje z Magdą były dla mnie przełomowym doświadczeniem, bowiem odkryłam, że jestem na tyle silna, że mogę zmierzyć się  z każdą trudną sytuacją/zadaniem a przede wszystkim z powątpiewaniem w swoją wewnętrzną siłę. Coaching był nieustającą refleksją nad tym jak i dlaczego właśnie w ten sposób myślę, działam, dlaczego czasami powątpiewam. Ale po spotkaniach z Magdą wiem, że to co mnie powstrzymuje, siedzi tylko w mojej głowie i nie zawsze kompletnie identyfikowałam problem. Sesje coachingowe spowodowały, że nie mam blokady przed działaniem, jestem gotowa zmierzyć się natychmiast z kolejnymi zadaniami, zbudowałam w sobie wiarę i przekonanie, że poradzę sobie w każdej sytuacji.

2. jaka jestem jako coach?

Magda jest bezpośrednia i otwarta na każdą dyskusję. Rzetelnie przedstawia na pierwszym spotkaniu zasady coachingu, w atmosferze ciepła i serdeczności. Jest przy tym pewna siebie, konkretna, nie narzucająca nic co mogłoby spowodować dyskomfort u klienta. Te cechy spowodowały, że wybrałam Magdę na swojego coucha. Magda zadaje pytania skłaniające do refleksji, poszukiwania odpowiedzi na niby oczywiste sprawy, ale wymagające wydobycia potencjału intelektualnego z najgłębszych zakamarków, uruchomienia niestandardowego myślenia i wyobraźni. Magda ma wewnętrzną siłę, która tak oddziaływała na mnie, że z sesji na sesję chciałam coraz bardziej poznawać siebie i motywy mojego działania.

 

M.D. Specjalista, branża konsultingowa

 

1. Co Ci dał coaching?

Dla mnie najważniejsze jest to, że odkryłam swoją pasję, ustaliłam swój cel i określiłam pierwsze kroki w jego kierunku. Zaczęłam bardziej ufać sobie i w siebie wierzyć. Odkryłam, że szybko podnoszę się z upadku, nawet jeden bardzo ważny potraktowałam od razu jako szansę na zmianę. Dowiedziałam się jak ważna jest obserwacja reakcji swojego ciała. Jestem teraz szczęśliwszą i bardziej pozytywnie nastawioną osobą, co zostało zauważone przez najbliższe mi osoby.

2. jaka jestem jako coach?

Magda jest bardzo uważnym i dociekliwym rozmówcą, który stwarza bezpieczną i komfortową atmosferę. Można bez obaw przy niej się otworzyć i być szczerym, co w coachingu jest szalenie ważne. Jest przesympatyczną, ciepłą i pełną pozytywnej energii osobą. Wielokrotnie, gdy wracałam do biurka po sesji mówiłam: „uwielbiam tę kobietę”.

E.W. międzynarodowa korporacja

 

1. Co Ci dał coaching?

Jestem silniejsza i świadoma swoich akcji i reakcji. Umiem lepiej nimi zarządzać.

2. jaka jestem jako coach?

Magda jako coach jest nieoceniona. Profesjonalna w swoim fachu i doświadczona. Pozwól jej zajrzeć w głąb siebie, a ona odpowiednio cię poprowadzi i znajdzie to czego ty nie umiałeś dostrzec. Bądź szczery z nią to wtedy, na pewno, dużo zyskasz.

P.P. Samodzielne Eksperckie Stanowisko, Międzynarodowa Korporacja

 

1. Co Ci dał coaching?

Był okazją do spojrzenia na niektóre problemy i sytuacje „z lotu ptaka”, dał też okazję do zastanowienia się nad tym jak pewne sytuacje mogą odbierać inne osoby w moim otoczeniu. To umożliwia lepszą ocenę niektórych zachowań i sytuacji co może pozwolić na lepszą ocenę ludzkich reakcji (swoich i innych) w przyszłości oraz lepiej zrozumieć mechanizmy różnych interakcji.

2. jaka jest Pani jako coach?

W moim odczuciu na pewno rozsądnie empatyczna, cierpliwa i potrafiąca wskazać istotne elementy ludzkich zachowań, na które nie zawsze zwracamy uwagę. Potrafi też Pani zmusić do zmiany spojrzenia, nawet o 180 stopni, tak aby zobaczyć coś z zupełnie innej perspektywy, nawet jeśli jest to trudne, dla mnie było ważne to, że Pani „nie odpuszczała”. A poza tym, jest Pani ogromnie sympatyczną osobą, co tylko uprzyjemnia spędzony wspólnie czas.

Może to, co przeczytałeś/łaś Szanowny Kliencie sprawia, że myślisz o mnie dobrze albo nie aż tak dobrze. Nieważne. Jeśli chcesz wiedzieć czy jestem dla Ciebie właściwym coachem umów się na darmową sesję próbną.

To, co napisali klienci, niech będzie dla Ciebie inspiracją, co można wyciągnąć z coachingu. Te osoby osiągnęły swoje cele, a Ty, jakie jest Twoje marzenie, co Ty być chciał/ła osiągnąć poprzez coaching?