Współpraca

Coachowie:

agata_dobrocinska

eileen_gricuk

Agata Dobrocińska, CPCC, ACC więcej >>>

Jestem certyfikowanym coach’em, praktykiem MBTI® (the Myers-Briggs Type Indicator), konsultantem TKI® (the Thomas Kilmann Conflict Mode Instrument) oraz trenerem biznesu. Dysponuję wieloletnim doświadczeniem w pracy w rozbudowanych organizacjach i z dużymi zespołami ludzi. W swoim zawodowym życiorysie posiadam ponad 15 lat doświadczenia w pracy w biznesie w specjalności: marketing i komunikacja, zarządzanie projektami, zarządzanie strategiczne, zarządzanie ludźmi. Mam też
doświadczenie z tzw. small business – przez 2.5 roku prowadziłam własną firmę internetową, a także z obszaru consultingu, jako ekspert ds marketingu w projektach typu due-diligence oraz interim management.

Specjalizuję się w coachingu indywidualnym przywództwa osobistego w organizacji (w ramach executive coaching) oraz w coachingu kariery – dla osób poszukujących pomysłu na swoją ścieżkę zawodową (również w ramach projektów typu outplacement).

Akredytacje i certyfikaty:

 • Certified Professional Co-Active Coach (The Coaches Training Institute)
 • Certyfikowany Praktyk MBTI®
 • Profesjonalny Trener Biznesu (certyfikat House of Skills)

Referencje

„Agata pod każdym względem jest osobą godną polecenia – jako trener, coach, mentor i doradca. To wspaniały towarzysz podróży, który łączy w sobie ogromne pokłady wiedzy i doświadczenia z umiejętnością słuchania innych i wydobywania z nich tego, co najlepsze. Jej naturalność, umiejętność wychodzenia poza schematy, świeżość myślenia, wewnętrzna integralność i siła w dążeniu do celu sprawiają, że praca wykonywana z Agatą jest odkrywcza, wartościowa i prowadzi do trwałych zmian. To, co wypracowałam z Agatą podczas tych kilku miesięcy jest ze mną do dzisiaj.”
Aleksandra Turant, Kierownik Projektów PF Jelfa SA

Doświadczenie zawodowe

 • Coach – własna firma, specjalizacja w coachingu indywidualnym.
 • Kluczowi klienci korporacyjni: Jelfa S.A., Accor/ Orbis, Polnord, Arla Foods, Ingeus, Heineken.
 • Marketing free lance consultant (projekty due diligence – AT Kearney)/ interim manager (Arla Foods).
 • Partner w spółce internetowej.
 • Korporacyjny marketing strategiczny – stanowiska kierownicze w Procter & Gamble, Polfa Kutno, Novartis/ Gerber, Fujifilm, Tetra Pak (w ostatnich trzech firmach stanowiska dyrektorskie, zarządzanie działem i współudział w tworzeniu strategii firmy).

Edukacja i szkolenia

 • SWPS – podyplomowe studium „Psychologia społeczna w zarządzaniu rozwojem organizacji”.
 • Uniwersytet Warszawski: Ośrodek Studiów Amerykanistycznych – specjalizacja: ekonomia USA.
 • Szereg przebytych szkoleń, zarówno wewnątrz-firmowych, jak i zewnętrznych, z zakresu wiedzy marketingowej i relacji interpersonalnych, w tym zarządzanie ludźmi, przywództwo, szkolenia trenerskie, prezentacji, negocjacji, kreatywności, komunikacji reklamowej, komunikacji pisemnej i ustnej, badań rynku, zarządzania mediami, finansami, projektami, zespołem i inne.
 • Języki: angielski płynnie (w codziennym użyciu, również w coachingu), włoski (komunikatywny).

Kontakt

Eileen Gricuk CPCC, ACC więcej >>>

Eileen ma dziewięcioro rodzeństwa i wie, jak współpracować w grupie, zachowując swoją indywidualność. Jest certyfikowanym coachem współpracującym z różnymi organizacjami w zakresie wspomagania efektywności liderów i rozwijania talentów. Jej specjalnością jest wspieranie menedżerów w budowaniu zespołów, przechodzeniu do nowych ról i budowaniu osobistej skuteczności. Pracuje również z przedsiębiorcami w fazie rozwijania działalności i dalszego rozwoju.

Obok coachingu – jestem Dyrektorem Zarządzającym Polsko-Kanadyjskiej Izby Gospodarczej w Warszawie. Na tym stanowisku współpracuję z inwestorami z różnych krajów i sektorów gospodarczych wspierając rozwój ich biznesu.

Akredytacje i certyfikaty:

 • Certified Professional Co-Active Coach (The Coaches Training Institute)
 • Associate Certified Coach (International Coach Federation)

Referencje

Na początku myślałem i traktowałem coaching jak dodatkową pracę. Od drugiej sesji zacząłem cieszyć się nim i konkretnymi korzyściami, jakie odnosiłem. Zyskałem w wielu obszarach: rozwoju osobistego – by stać się lepszym przywódcą, lepszego zrozumienie rozwoju ludzi  i mojego wpływu na nich, poczucia przynależności do zespołu wśród moich podwładnych, ciągłej refleksji osobistej odnośnie samodoskonalenie, łączenia teraźniejszości z przyszłością dla dobra biznesu i budowania kariery moich współpracowników.

SK, Country Sales Director, FMCG, Middle East

Eileen jest skutecznym i błyskotliwym coachem. Podczas naszych sesji potrafi dokładnie określić, jakie potrzeby warto dokładnie przeanalizować i potrafi skłonić mnie do dyskusji i pracy nad samym sobą. W trakcie trudnego dla mnie czasu w moim życiu zawodowym pomaga mi uporządkować moje myślenie o tym, co jest rzeczywiście dla mnie ważne, a także skoncentrować się na działaniach związanych z moimi wartościami. Lubię sesje z Eileen ze względu na jej przyjazną i entuzjastyczną postawę zachęcającą mnie do optymizmu i podejmowania właściwych działań.

MG, Executive Manager, Poland

Eileen jest bardzo dobrym coachem pełniącym rolę mojego powiernika. Jej coaching ma charakter interaktywny, gdy dyskutujemy o codziennych konkretnych sprawach. Z sesji wychodziłem z jasno sformułowaną listą rzeczy do zrobienia między kolejnymi spotkaniami, przekonany, że wypełniłem swoje zobowiązania. Mam teraz jaśniejszy obraz swojego rozwoju i przyszłego funkcjonowania w roli lidera.

 LS-N, Finance Manager, FMCG, Germany

Doświadczenie zawodowe

 • Coachingowe:
  • Coach od 2008r., ma ponad 600 zakontraktowanych godzin coachingu
  • Kluczowi klienci korporacyjni: Barclays Bank, Mars, Unilever, Mondelez (Kraft), L’Oreal, Toll Freight, Coffeeheaven (Costa), Unicef.
 • Szkoleniowe – Finance for Non-Financial Managers (Qatar Petroleum) and Workplace Coaching (Oryx GTL, Qatar)
 • Rekrutacyjne – Inwenta People Management Solutions, Warsaw- Konsultant Rekrutacji
 • Finansowe – Credit Suisse Financial Products, London – Assistant Vice President, Kontrola na Derivatives Trading
 • Audytorskie – Arthur Andersen, Warsaw i Vancouver, Starszy Audytor

Edukacja i szkolenia

 • CTI – The Coaches Training Institute, ukończony kurs w 2008r. Londyn (Core Curriculum – 116 godz.) i półroczny program certyfikacyjny zakończony egzaminem, certyfikat wydany 2010. Szkoła jest akredytowana przez International Coach Federation.
 • University of British Columbia, Accounting and Finance
 • Inne szkolenie: leadership, embodiment coaching
 • Języki: angielski (native speaker), polski (konwersacyjny)

Kontakt

sck-logo-modStowarzyszenie Coachów Koaktywnych, członek zarządu, założyciel www.koaktywni.pl

icf_logo

ICF – członek International Coach Federation i International Coach Federation Polska