loga2

Wybór coacha

Jest wiele osób oferujących sesje coachingowe.

Warto sprawdzić takie elementy:

Uzyskane certyfikacje i czy te certyfiakcje są akredytowane przez International Coach Federation (największe Stowarzyszenie coachów na świecie) – lista coachów akredytowanych przez ICF – http://www.icf.org.pl/pl60.html

Doświadczenie coachingowe – ilość godzin przeprowadzonego coachingu i referencje od klientów.

Możliwość umówienia się na darmową sesję próbną.

Celem sesji próbnej jest:

  • Zdobycie doświadczenia, jak to jest być coachowanym, a także przekonanie się, do tego, że chcę się być coachowanym. Ta decyzja jest ważna, bo coaching będzie efektywny tylko wtedy, jeśli Ty – przyszły kliencie, chcesz uczestniczyć w procesie coachingu.
  • Umożliwienie Ci wyboru coacha – coachowie różnią się pod względem używanej metodologii, a też jako ludzie. Zdecydowanie warto zadbać o to, aby osoba, z którą masz pracować odpowiadała Ci. Każdy ma swoje kryteria wyboru, nie zawsze albo nie wszystkie uświadamiane – tzw. „chemia” między ludźmi jest ważna. Przed sesją można odpowiedzieć sobie na pytanie, kim dla mnie jest dobry coach? Co ja lubię, a czego nie lubię w relacjach z ludźmi?

Moim zdaniem, dobry coach to osoba, do której ma się zaufanie, przy której człowiek czuje się bezpiecznie, jest otwarty. Dobry coach to osoba, która stawia także wyzwania i wyzwala w nas najlepszą możliwą zmianę.

Jeśli chcesz spróbować współpracę ze mną, zapraszam na sesję próbną.

Tel kom: +48 602 733 861
Email: magdalena@chc.kulicka.pl

Skype Me™!

loga1